مرجع فروش دستگاه های صنعتی

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن مایعات غلیظ

تولید بهترین دستگاه پرکن مایعات غلیظ

آیا می دانید که دستگاه های پرکن مایعات غلیظ را با چه تعداد نازل تولید نموده اند؟ آیا می دانید که باز و بسته نمودن نازل های دستگاه پرکن مایعات غلیظ، با چه سیستمی انجام می شود؟
مایعات غلیظ به خاطر اینکه بسیار سفت و چسبنده بوده، از این رو بسته بندی آنها ممکن است دارای سرعت نسبتا کند تری باشد.
از این رو نیاز است دستگاه های پرکن این مایعات با روش های مختلفی سرعت بسته بندی آنها را تا حدودی افزایش دهند.
یکی از روش هایی که شرکت های تولیدی برای افزایش سرعت بسته بندی مایعات انجام داده، افزودن به تعداد نازل های دستگاه پرکمایعات غلیظ می باشند.

تعداد نازل دستگاه های پرکن مایعات غلیظ

دستگاه های پرکن مایعات غلیظ را به طور معمول طوری طراحی نموده اند که دارای تعداد مختلفی در بازار بوده، که می توان با استفاده از نازل های بیشتر کند بودن این دستگاه ها را یزطرف نمود.
دستگاه های پرکن مایعات غلیظ را به صورت دو نازله، چهار نازله، شش نازله، هشت نازله و ده نازله می باشند، تعداد نازل تاثیر بسیار زیادی بر روی راندمان کاری دستگاه پرکن مایعات غلیظ می باشد.
دستگاه های پرکن مایعات را معمولا به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار موجود بوده، البته سرعت و قیمت آنها با هم متفاوت می باشد.
برای اینکه بتوان نازل ها را به راحتی کنترل نموده و به راتی باز و بسته شده و نیازی به دخالت انسان نداشته باشند، باید آنها را با سیستم پنوماتیکی تولید نمایند.
سیستم پنوماتیکی این قابلیت را داشته که باقدرت و سرعت بسیار بالایی اقدام به پر نمودن انواع مایعات غلیظ نموده، تا بتوان در مدتی معین، بسته های بیشتری را تولید نمود.

مدیر فروش: نگاره عنابی
شماره تماس : ۰۹۱۲۸۷۳۰۵۹۱
پست الکترونیکی: iransanat1010@gmail.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *