مرجع فروش دستگاه های صنعتی

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن لیوانی خطی

دستگاه پرکن لیوانی خطی کارکرده

دستگاه پرکن لیوانی خطی یکی از دستگاه های موجود در این مجموعه است که به صورت دست دوم نیز به فروش می رسد. نرخ دستگاه های دست دوم بسیار ارزان ترمی باشد و البته کیفیت و کارایی بالای خود را نیز حفظ کرده است.

دستگاه پرکن لیوانی

این دسگاه به جهت پر کردن مایعات غلیظ و رقیق مورد استفاده قرار می گیرد. می توان حجم دقیق مایعات تزریقی در حالی که سرعت پر کردن بسیار بالاست، بسته بندی لیوانی دقیق و استانداری را وارد بازار نمود.
دستگاه پرکن لیوانی به صورت خطی و روتاری تولید می شود و از لحاظ عملکردی نیز به دو صورت نیمه اتومات و تمام اتومات تولید شده است. در دستگاه تمام اتومات پر کردن ظروف در زیر نازل دستگاه به صورت خودکار انجام می شود و در آخر درب بندی و بسته بندی می گردد. اما نیمه اتومات ها نیازمند اپراتور هستند.

دستگاه پرکن لیوانی ژله

ویژگی های دستگاه پرکن لیوانی خطی

برخی مایعات رقیق به علت اینکه ته نشین می شوند دارای همزن در مخازن دستگاه ها هستند که از این عمل جلوگیری می کند مانند دوغ.

برای اینکه فشار درون مخزن ها کاهش پیدا نکند سنسور های تزریق در داخل آنها قرار دارد که فشار را کنترل می نماید و هر زمان که این فشار از حد مشخصی پایین تر آمد به سرعت مایع به درون مخزن وارد میشود.

دستگاه پرکن لیوانی خطی

کاربرد دستگاه پرکن لیوانی خطی

از این دستگاه می توان در موارد بسیاری استفاده نمود. دستگاه پرکن لیوانی قادر به پر کردن انواع محصولات غذایی مانند آبمیوه و عرقیات گیاهی، شیر، شیر کاکائو، خامه، ماست، کشک، زیتون پرورده، کره بادام زمینی، عسل، شکلات صبحانه، عصاره مالت و غیره با دقت و رعایت بهداشت می باشد.

پرکن لیوانی کارکرده

فروش دستگاه پرکن لیوانی دست دوم

از این دستگاه میتوان در پر کردن لیون هایی با دهانه های مختلف استفاده نمود. مخزن تزریق مایعات از جنس استیل ضد زنگ است و موجب طولانی تر شدن مدت عمر دستگاه می شود. سرعت و تعداد نازل ها را نیز می توان به راحتی تنظیم نمود.

خریداران محترم به منظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های زیر اقدام نمایید و همچنین از نرخ پیشنهادی این دستگاه اطلاع پیدا کنید.

  مدیر فروش: مهندس نگاره عنابی

 شماره موبایل: ۰۹۱۲۸۷۳۰۵۹۱

پاسخگویی تلگرام: aradsanat1@

 پست الکترونیکی: iransanat1010@gmail.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *