مرجع فروش دستگاه های صنعتی

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن مایعات

سازنده دستگاه پرکن مایعات رقیق

سازنده دستگاه پرکن مایعات رقیق می تواند در ساخت ماشین آلات از تکنولوژیروز دنیا کمک گیرد تا مناسب ترین را در اختیار تولید کنندگان ایرانی قراردهند.
ظروف مورد مصرف در کارخانجات مختلف از اجناس متفاوتی تشکیل می شوند که در این میان از ظروف pet استفاده ی زیادی می شود به گونه ای که برای بسته بندی محصولاتی چون آب معدنی و انواع نوشیدنی ها و مواد بهداشتی و دارویی نیز کاربرد دارد.
کاربرد زیاد آن در صنایع مختلف به منظور بسته بندی موجب شده است تا دستگاه های پرکن متناسب با این ظروف ساخته شوند. ظروف pet در حقیقت از پلی اتیلن ساخته می شوند و در اختیار متقاضیان خرید برای مصارف گوناگون قرار داده می شود.
مایعات رقیق نیز برای اینگونه بسته ها مناسب هستند و با توجه به نوع مایعات دستگاه پرکن مناسب ساخته می شود که در این مورد انواع ثقلی خطی و روتاری کاربرد زیادی دارد. میزان آماری که از جانب سازنده های ماشین آلات اعلام می گردد نشان دهنده ی میزان به کارگیری زیاد از اینگونه بسته بندی ها دارد چرا که متقاضیان جهت سفارش ساخت دستگاه های پرکن باید نوع ظروف مورد استفاده در خطوط تولید را مشخص نمایند تا مطابق با ویژگی های آن و همچنین محصول ساخت دستگاه انجام گیرد.

مدیر فروش: نگاره عنابی
شماره تماس : ۰۹۱۲۸۷۳۰۵۹۱
پست الکترونیکی: iransanat1010@gmail.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *