مرجع فروش دستگاه های صنعتی

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن مایعات ثقلی

فروش دستگاه پرکن دوغ بطری

دستگاه پرکن دوغ بطری یکی از دستگاه هایی است که به عنوان دستگاه های پرکن مایعات رقیق شناخته می شود. بسیاری از کارخانجات تولید کننده دوغ و محصولات لبنی از این دستگاه ها برای بسته بندی استاندارد و کاملا بهداشتی محصولات خود استفاده می کنند.

دستگاه پرکن دوغ

دستگاه های پرکن از لحاظ ویسکوزیته مایعی که در مخزنشان قرار می گیرد به دو گروه تقسیم می شوند.

  • پرکن های مایعات رقیق
  • پرکن های مایعات غلیظ

دستگاه های پرکن مایعات رقیق در پر کردن انواع مایعات رقیق مانند آب ، آبمیوه، گلاب، عرقیات گیاهی، شیر و غیره به صورت تمام اتومات، نیمه اتومات و دستی نقش ایفا می کنند.

پرکن ثقلی

عملکرد دستگاه پرکن مایعات

دستگاه پرکن مایعات از سه مکانیزم مختلف تبعیت می نماید.

  • ثقلی
  • پمپی
  • سیلندر پیستونی

هر کدام از این مکانیزم ها برای مایعات با غلظت های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند. در مکانیزم ثقلی مخزن بالاتر از نازل ها قرار دارد و با کشش زمین مایع از مخزن به سمت نازل روانه می شود. در مکانیزم پمپی که برای مایعات غلیظ مورد استفاده قرار می گیرد به وسیله پمپ مایع به درون نازل و سپس ظرف انتقال می باد و در سیستم های سیلندر پیستون با استفاده از سیلندر پر کردن انجام می گیرد.

پرکن روتاری

فروش دستگاه پرکن دوغ بطری

دوغ در سری مایعات رقیق قرار دارد. پر کردن این محصول لبنی غالبا با سیستم های پرکن ثقلی انجام می شود. بطری های پت و یا ظروف لیوانی با قرار گرفتن در زیر نازل در ارتفاع و وزن یکسان پر می شوند و وارد مرحله درب بندی می شوند.

دستگاه پرکن دوغ بطری

 

خریداران دستگاه های پرکن مایعات می توانند علاوه بر این سایت از نمایندگی های فعال کارخانجات تولید دستگاه و یا مرکز عرضه کننده ماشین آلات صنعتی ای ن دستگاه ها را خریداری نمایند. خرید از این مجموعه تولیدی بدون وجود واسطه ها خریدی ارزان قیمت تر و به صرفه تری می باشد.

خریداران دستگاه پرکن دوغ با شماره های زیر تماس حاصل نمایند.

  مدیر فروش: مهندس نگاره عنابی

 شماره موبایل: ۰۹۱۲۸۷۳۰۵۹۱

پاسخگویی تلگرام: aradsanat1@

 پست الکترونیکی: iransanat1010@gmail.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *