مرجع فروش دستگاه های صنعتی

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن آبلیمو

قیمت انواع دستگاه پرکن آبلیمو ایرانی

آیا می دانید که دستگاه های پرکن آبلیمو چه قابلیت هایی باید داشته باشند؟ آیا می دانید که انواع دستگاه های پرکن آبلیمو، معمولا با چه قیمت هایی به فروش می رسند؟
دستگاه های پرکن آبلیمو را می توان به عنوان یکی از بهترین دستگاه های پرکن موجود در بازار دانسته، زیرا آبلیمو ممکن است سبب خوردگی این دستگاه ها شده، لذا باید آنها را از آلیاژهایی تهیه نمایند که مقاومت به خوردگی بالایی داشته، تا در اثر کار با آبلیمو از بین نروند.
دستگاه های پرکن آبلیمو معمولا طوری طراحی می شوند که با سرعت بسیار زیادی بتوانند اقدام به پر نمودن شیشه های آبلیمو نموده، زیرا آبلیمو یکی از محصولاتی است که میزان مصرف آن بسیار زیاد بوده، و می توان با افزایش تولید مقدار عرضه به بازار را افزایش داد.

تاثیر تعداد نازل در سرعت دستگاه پرکن آبلیمو

دستگاه های پرکن آبلیمو را معمولا با نازل های بسیار زیاد نیز می توان تولید نمود، که البته تعداد نازل ها بستگی به نیاز کارگاه ها و یا شرکت های تولیدی داشته، زیرا ممکن است برخی از شرکت ها بخواهند مقدار زیادی آبلیمو تولید نموده، و برخی دیگر بخواهند مقدار کمتری تولید نموده، که قدرت دستگاه پرکن و تعداد نازل ها بستگی به مقدار قدرت تولید دارد.
دستگاه های پرکن آبلیمو را طوری طراحی می نمایند، که بتوانند ب استفاده از نوار نقاله انواع ظروف روا به صورت اتوماتیک به کنار دستگاه انتقال داده، و پس از پر نمودن آنها را به قسمت دیگری از کارخانه برای بسته بندی انتقال می دهد.
دستگاه های پرکن آبلیمو معمولا دارای سایزبندی بوده، که هر چه اندازه این دستگاه ها بیشتر بوده، می توان گفت که قیمت آنها نیز با افزایش روبرو شده، زیرا در این صورت تجهیزات بیشتر و پیچیده تری را باید برای ساخت آنها به کار گرفت.

مدیر فروش: نگاره عنابی
شماره تماس : ۰۹۱۲۸۷۳۰۵۹۱
پست الکترونیکی: iransanat1010@gmail.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *