مرجع فروش دستگاه های صنعتی

تماس بگیرید

09128730591

دستگاه پرکن نوشابه

مرکز خرید انواع دستگاه پرکن نوشابه

آیا می دانید که دستگاه های پرکن نوشابه را معمولا به صورت چند نازله تولید می نمایند؟ آیا می دانید که بهترین مرکز برای خرید انواع دستگاه پرکن نوشابه کدام است؟
نوشابه یکی از محصولاتی است که سرانه مصرف آن در کشورهایی مانند ایران بسیار بیشتر از مقدار مجاز بوده، از این رو معمولا شرکت های تولید کننده باید میزان تولیدات خود را بیشتر نموده، تا بتوانند بازار را تامین نمایند.
نوشابه ها را در چند نوع تولید می نمایند، که معروفترین آنها نوشابه های زرد و مشکی بوده، که هر کدام از آنها نیز دارای مشتریان مخصوص به خود می باشند.
نوشابه ها را معمولا در بطری های مختلفی از لحاظ جنس و سایز بسته بندی می نمایند، تا سلیقه های مختلف را از این محصولات راضی نگه دارند.
نوشابه ها را معمولا با استفاده از دستگاه های پرکن مخصوصی درون بطری های ۳۰۰ سی سی و همچنین بطری های ۱٫۵ لیتری پر می نمایند.

دستگاه پرکن نوشابه و تعداد نازل های آنها

برای اینکه عملیات پرکردن نوشابه به راحتی انجام شده، باید دستگاه پرکن نازل هایی داشته باشد، که این نازل ها را معمولا از جنس خود دستگاه تولید می نمایند.
دستگاه های پرکن را می توان با تعداد نازل های مختلف تولید نموده، که معمولا سرعت بسته بندی مربوط به تعداد نازل ها بوده، زیرا هر چه موتور دستگاه قدرتمند باشد، اما تعداد نازل ها کم باشد، نمی توان سرعت بسته بندی را به مقدار مورد نظر رساند.
دستگاه های پرکن معمولی از ۲ الی ۱۰ نازل داشته، که البته دستگاه های پرکن با ۲۴ نازل نیز تولید شده، اما استفاده از آنها در موارد خاص می باشد.
برای اینکه بتوان به راحتی دستگاه پرکن نوشابه را خریداری نموده، می بایست به مراکز اینترنتی مراجعه نموده، زیرا می توان به روش های مختلف غیر حضوری اقدام به سفارش انواع دستگاه پرکن از طریق این مراکز نمود.

مدیر فروش: نگاره عنابی
شماره تماس : ۰۹۱۲۸۷۳۰۵۹۱
پست الکترونیکی: iransanat1010@gmail.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *